Trimbox, elektrifikasyon alanında 2007 yılında ilk ve tek topraklamaya ihtiyaç duymayan AG Aşırı Gerilim Sönümleyici üreterek sektöre giren ve devamında uluslararası geçerliliğe sahip bir marka vizyonuna sahip altyapısı ile "Elektriğin bulunduğu yerde" misyonunu gerçekleştirmek için çalışan bir topluluktur. 

Aşırı gerilim sönümleyicidir. Aşırı gerilim sönümleyicidir. (Darbe koruyucu - voltaj stabilizatörü). Patentli özel tasarım sayesinde elektrik şebekelerinde sıkça yaşanmakta olan yüksek gerilimi 10 nano saniyelik inanılmaz tepki hızı ile engelleyerek, evinizde, iş yerinizde, fabrikanızda vb. Elektrik aygıtları korur. Elektrik kontağından çıkan riskler ortadan kaldırır. Trimbox iş yapmak sigortanızı attırmaz ve çalışmalarınızı kesintiye uğratmaz. Eğer aşırı gerilim Trimbox'ın karşılayamayacağı boyutlara ulaşırsa, (Örnek: trafo patlaması, yıldırım vb.) Trimbox şebeke elektroniği keserek cihazların zarar görmesini önler.

Trimbox, kısaca elektrik şebekelerinde sıkça yaşanan aşırı gerilim oluşumunu engelleyerek, iş yerlerinde, fabrikalarda ve evlerde elektronik kartların ve  cihazların hasarlarını sona erdiren bir aşırı gerilim sönümleyicidir. (Aşırı gerilim koruyucu - AG darbe koruyucu)

TRIMBOX, voltaj kaynaklı hasarların şebeke ve cihazlarda oluşturacağı hasarı önlemek için tasarlanmış bir voltaj koruyucudur.

Trimbox, voltaj problemlerine karşı aşağıdaki sorunlarda çözüm sağlar.

• Yüksek voltajın Şebeke Hatları Üzerinden tesisatınaza ulaşarak cihazlarınıza Hasar Vermesi
• Elektrik kurumu Tarafından şebekeye Yanlışlıkla YÜKSEK voltaj verilmesi
• Şebekeye "faz - nötr" Yerine Yanlışlıkla "faz - faz" verilmesi
• Toprak hattından Yanlışlıkla faz verilmesi
• Nötr kopması
• Elektrik kontağından kaynaklanan yangın risklerini en aza indirir.

e-Bülten Aboneliği

Destek Hattı

444 38 59 - +90(545) 445 80 22

Copyright © 2015 Trimbox | Tüm hakları saklıdır.

Tasarım ve Kodlama: Talha Keskin